Psychická odolnost – jak ji pěstovat a udržet

Na úrovni psychické odolnosti záleží, jak prožíváme a řešíme stresové záležitosti, jak efektivní a výkonní jsme, jak hodnotný a spokojený život vedeme. Psychická odolnost nám pomůže lépe se vyrovnávat se zátěžovými situacemi, změnami, nejistotou, ustát jednání s nepříjemnými lidmi, nehroutit se z každé maličkosti a neztrácet nadhled. Seminář nabízí tipy, rady a techniky, jak ji posilovat.

Cílové kompetence účastníků

Účastníci získají stručné pojednání o psychické odolnosti. Seznámí se s konkrétními strategie a návody, jak pracovat sami se sebou. Naučí se vytvářet vlastní plány na posílení vnitřní stability, zjistí jak získávat více životní energie. Naučí se postupně eliminovat to, co jim energii a psychickou odolnost snižuje. Posílí si své sebevědomí, sebeúctu přiměřeným způsobem a uvědomí si, jaké mají možnosti řešení stresových situací. Získají větší klid a nadhled při své práci. Aktivity jsou přímo využitelné v profesní praxi i v osobním životě.


Akreditace MŠMT: MSMT- 22752/2017-2-841

The event is finished.

Datum

16. 9. 2019
Expired!

Cena

980 Kč

Přihlášení

Přihláška zde

Místo

Praha - místo bude upřesněno

Kontakt

ESPEDIENTE, z.s.
Tel.
+420 703 166 096
Email
info@espediente.cz
Přihláška zde

Lektoři

 • Mgr. Milena Mikulková

  “Když vím PROČ, snáze najdu JAK!”

  Baví mě objevovat, propojovat, vnímat souvislosti a hledat.

  Těší mne to úlevné “aha”, od kterého se odvíjí řešení někdy i složitých situací. Ráda používám srozumitelné příklady, které vystihnou sdělení lépe než tisíce slov.

  Mým motorem je nepřestávat hledat možnosti a způsoby. Zkrátka neztrácet naději. Nevzdávat se. A v tomto duchu se snažím doprovázet i mé klienty.

  Protože cílem je vnitřní klid, vyrovnanost a někdy i přijetí nezměnitelného. Posílení odpovědnosti a dovedností dospělých a zajištění spokojeného dětství dětem.

 • Mgr. Zdenka Tmějová

  “Je jenom jedna cesta za štěstím a to přestat se trápit nad tím, co je mimo naši moc.” (Epiktétos)

  S klienty pracuji na jejich životním příběhu. Věnujeme se minulosti: pojmenováváme, odhalujeme, řešíme, uvolňujeme, odpouštíme, přijímáme, uzavíráme. Věnujeme se i budoucnosti: hledáme možnosti, vybíráme, prožíváme, určujeme vize a cíle, hledáme potenciál a jeho uplatnění, radujeme se a rozšiřujeme štěstí a spokojnost v životech. Výsledkem je autentičnost, stabilita, sebedůvěra a sebeúcta, vnitřní síla.

  V terapii kombinuji několik přístupů: gestap terapii, kognitivně behaviorální terapii, hypnoterapii, NLP, pozitivní psychologii a další.

×

Tipy a triky na Váš email

Odebírat novinky